Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, za udział, za pomoc, za zabawę, za chęć niesienia pomocy, Zumba to cudowni ludzie, kochają tańczyć, uwielbiają szaleńswto i zabawę, ale Zumba to też chęć niesienia pomocy, tym którzy jej potrzebują. Tym razem pomogliśmy dzieciom z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej. Radość była tym większa, ze te dzieciaki tak jak my, uwielbiają Zumbę.

Dziękujemy Mariola Pasikowska za przygotowanie, a potem świetny występ na scenie. W tym dniu to te dzieciaczki były vipami, to oni byli najważniejsi!

To dla nich spotkaliśmy się w Hotel Fajkier, to dla nich Monika Fajkier-Maciąg i Grzesiek Maciąg stanęli na wysokości zadania i ugościli nas w tym pięknym i malowniczym otoczeniu. Dziękujemy Positive Energy Żarki za współpracę, która dała takie efekty. Dziękujemy wszystkim istruktorom, tym którzy przywieźli ze sobą serce na dłoni i tańczyli z nami charytatywnie, aby przyłączyć sie do akcji - LatinoDance Manuel, Maciek Jopek, Anna Katarzyna Łągiewka, Mariola Pasikowska, Zumba Jagoda Alice Rudnik, Regla Maria Hernandez-Madej, Magdalena Dyluś DanceFit, Weronika Olczyk, Patrycja Porczyńska, Ilona Świerk. Sponsorom akcji, przyjaciołom i partnerom. Fotografom, którzy uwiecznili całą akcje, a w szczególności naszemu EU4yowskiemu - Wojciech Wnuk. Ale przede wszystkim Wam kochani Zumbowicze - z róznych zakątków, którzy w tym dniu byli z nami.

Niezależnie, czy rekord zostanie oficjalnie uznany, cieszymy, że byliście z nami.

Więcej informacji i zdjęcia znajdziesz tutaj

PS 2: I o to mała niespodzianka, za którą serdecznie dziękujemy jak również w imieniu wszystkich instruktorów oraz uczestników tego wspaniałego wydarzenia.

1522080_608047709267270_1329327002_n

 

PS 1: JEST !!! JEST !!! JEST !!! odwaliliśmy kawał dobrej roboty
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO !!!

Posted by Mateusz Mucha

Dodaj komentarz