Zajęcia dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko lubi zabawę przy muzyce, a Ty chcesz żeby ładnie się poruszało, pięknie tańczyło, miało prostą sylwetkę i dobre wyczucie rytmu, jeśli Twojemu dziecku potrzeba ruchu, który pozwoli spalić nadmiar energii i korzystnie wpłynie na jego rozwój fizyczny, jeśli chcesz aby spędzało czas w miłym otoczeniu i dobrym towarzystwie poznając nowych znajomych i przyjaciół to nasze ZAJĘCIA TANECZNE spełnią Państwa oczekiwania.

Prowadzimy grupy:dla_dzieci_balet

  • TWÓRCZE BRZDĄCE - piosenka,animacja taneczna,dzieło plastyczne, element j.angielskiego- burza mózgu dla najmłodszych
  • BALET- podstawy tańca klasycznego, pierwsze pozycje, pierwsze pas des deux. Wszystko to potrzebne jest aby poznać i pokochać piękno tańca klasycznego, będącego podstawą każdej innej formy tańca.
  • HIP HOP - mocny bit hip-hopu i taniec uliczny rodem z Bronxu. Na tych zajęciach rozwiniesz koordynację,wzmocnisz mięśnie oraz wyzwolisz swoją energię poprzez mocne ruchy ramion, nóg, bioder i klatki piersiowej. Tworzone choreografie pozwolą Ci interpretować muzykę na wiele sposobów. Spraw by parkiet drżał, a Twoje ciało poruszało się w zmysłowych rytmach R’n’B. Poznaj swoje możliwości i wpadnij w taneczny wir, czekamy na Ciebie.
  • TANIEC TOWARZYSKI - dla dzieci, młodzieży i dorosłych/Chcesz być uniwersalny/a w tańcu? Potrafić zatańczyć eleganckiego walca i skocznego jive’a? Marzysz, by na parkiecie poczuć się jak w "Tańcu z Gwiazdami" ? Taniec towarzyski jest właśnie dla Ciebie lub Twojego dziecka:) . To uprawiana od początku XX wieku forma rozrywki, wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych.
  • MAŁY AKROBATA (Grupa sportowa)
    • wzmacnianie mięśni, koordynacja, gibkość, gimnastyka podstawowa, stretching
    • przewroty, stanie na RR, przerzut bokiem, skoki na trampolinie

 

 

Zumba Kids

dla_dzieci_zumbakidsTo połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy.

Dzięki Zumba Kids, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness. Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Zumba Kids propaguje zdrowy styl życia, który obejmuje nabywanie zdolności przywódczych, szacunku, umiejętności pracy zespołowej, pewności siebie, odpowiedzialności.

 

Bokwa Kids

To rewelacyjny program rozwojowo-ruchowy dla dzieci. Aktywny program łączy w sobie elementy nauki i zabawy w jednym. Dzieciaki poprzez rysowanie stopami liter alfabetu w rytm muzyki utrwalają pamięć i koncentrację, a czynny ruch podczas zajęć poprawia ich wydolność fizyczną.

45 minut zabawy gwarantowane oraz maximum zaangażowania, radości i energii.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Zadzwoń pod numer 606 391 469
lub skorzystaj z formularza żeby zapisać się.