Justyna Gajda-Sieradzka

justyna_gajda_sieradzkaAbsolwentka Wychowania Fizycznego w Katowicach. Sport towarzyszył jej od zawsze, przez lata trenowała siatkówkę. Instruktor rekreacji ruchowej, fitness, nowoczesnych form gimnastyki, gimnastyki korekcyjnej, tańca, piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

Studia podyplomowe w zakresie- Zarządzanie i Marketing Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Podążając za nowymi trendami i odpowiadając na potrzeby naszych klientów, prowadzi rozmaite zajęcia, m.in. Step-spalacz, Speedball Fitness, Dance Aerobic, Fitball, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Trampoliny, lekcje indywidualne - taniec.

 

Jest osobą uśmiechniętą i energiczną, zaraża optymizmem. Uzależniona jestem od endorfin, które wydzielają się podczas treningu dając doskonałe samopoczucie 🙂

 

Alicja Sołtan

Przygodę z muzycznymi formami aktywności fizycznej zaczęłam w szkole średniej i już na studiach próbowałam swoich sił jako prowadząca zajęcia. Kluczowym przełomem był rok 2007 kiedy uzyskałam formalne kwalifikacje Instruktora Fitness. Od tego czasu dziele się swoją pasją podczas ćwiczeń.

Rodzaj oraz charakter zajęć każdorazowo uzależniam od zamierzonego celu i pożądanego efektu, dodatkowo zwracam szczególną uwagę na dostosowanie intensywności ćwiczeń do możliwości grupy oraz ich poziomu zaawansowania i sprawności fizycznej a także wieku.

Prowadzę: PBU (pośladki, brzuch, uda), Tabata, Spalacze, Trampoliny.

Moim mottem przewodnim jest wdrażanie jak najszerszej grupy ludzi do zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.

Anna Jach

anna_jachEnergia, serdeczny uśmiech i motywacja - tak w trzech słowach można opisać zajęcia z Anią. Swoim zapałem motywuje grupę do wysiłku. Uważa, że największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.

Instruktorka: Bokwy i Zumby.

Adrian Pala

adrian_palaTańcem zainteresował się na studiach. Początkowo w ramach zajęć wychowania fizycznego zaczął uczęszczać na taniec towarzyski, ale to jeszcze nie było to czego szukał. Pewnego dnia wybrał się na salsotekę i zobaczył jak wygląda salsa kubańska – to była miłość od pierwszego wejrzenia. Stwierdził, że zrobi wszystko, żeby tańczyć tak jak tamci ludzie. Początkowo zapisał się na kurs salsy w rodzimym mieście, a następnie szlifował swój warsztat taneczny w Wielkiej Brytanii i Wrocławiu.

Miłośnik dynamicznej Ruedy de casino z dużą ilością figur i częstą zmianą partnerek!! Innowator – ciągle szukający inspiracji i pracujący nad swoim tańcem i techniką. Na dzień dzisiejszy jedyny organizator salsotek w Częstochowie.

Yanelys Salazar Serrano

Młoda, piękna, charyzmatyczna i niezwykle uzdolniona instruktorka tańca, w której żyłach płynie gorąca kubańska krew. Już w wieku 5 lat wygrała pierwszy ważniejszy konkurs taneczny i postawiła w swoim życiu na taniec. Jako nastolatka szkoliła się pod okiem gwiazd tanecznego świata Kuby i występowała w najlepszych formacjach w kraju, m.in.: w kabarecie "El Mambu" oraz spektaklach w rejonie Matanzas i Varadero. Nabór do zespołu "Baila Cuba" otworzył jej okno na świat i sprawił, że jej kariera rozwinęła się kwitnąco; nagrania do programów telewizyjnych, pokazy w całym kraju, tournee w Malezjii oraz Singapurze itd...

O sobie mówi: "Nie wyobrażam sobie, życia bez tańca! Gdy tańczę - świat staje się dla mnie piękniejszy".

Na zajęciach zaraża pozytywną energią, poprawia humor - dobra zabawa gwarantowana!

 

 

Brała udział jako instruktor w festiwalach i warsztatach:

  • III Festival Cubano, 3-6 Maj 2012, Bielsko-Biała
  • Bachaturo 2012, 31.08-2.09 2012, Warszawa
  • Cuba Mi Amor 6. 6-7 Październik 2012, Łódź
  • II Mini Festivalu Cubano, 29-31 Grudzień 2012, Bielsko-Biała
  • Punto Cubano, 14-15 Listopad 2015, Częstochowa

Tomasz Barański

tomek_baranskiAkademia Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, TMT (Total Muscle Taining).

Kiedyś tancerz tańców salonowych, teraz piłkarz i sędzia.

Motywator jakich mało. Nikt nie może się oprzeć jego podniesionemu głosowi - każdy ćwiczy ze zdwojoną siłą i maksymalnym zaangażowaniem.

Kasia „Princessa” Nowak

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego (dyplom uzyskany w NCK w Krakowie) oraz studentka socjologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (AWF Katowice) Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska" działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach

Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Obecnie założycielka i choreograf zespołu tańca „The Hoofers" i The Hoofers mini". Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie, Stage International de danse du Plessis-Robinson w Paryżu, w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, w Kieleckim Teatrze Tańca, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, w szkole fitness IFAA. Kasia specjalizuje się w technice lyrical jazz, contemporary jazz, jazz balet, hip-hop.

Sandra Sądaj

sandraStudentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness z 7 letnim doświadczeniem i ukończonymi wieloma szkoleniami z różnych dziedzin fitness. To kobieta o wrażliwym sercu i dyscyplinie żołnierza i miłością do zajęć, które prowadzi.

Natalia Zagórska "Zaga"

zagaWychowanka Studia Tańca i Fitness EU4YA. Jej zamiłowanie do muzyki wpłynęło na sposób w jaki postrzega taniec, który stał się jej stylem życia. Na swoich zajęciach umiejętnie łączy edukację z dużą dawką dobrego humoru. Dzieci ją kochają. Instruktorka Hip Hop.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń pod numer 606 391 469
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.